קוסמטיקאית בפתח תקווה לילך חזן

ביופור מוצרים

ביופור מוצרים

ביופור הינה חברת קוסמטיקה המתמחה בפתרונות לשיפור מראה העור. מוצרי ביופור הינם מוצרים איכותיים וידועים בהשגת תוצאה מהירה ונראית לעין לחידוש העור, אקנה, כתמי עור, בחטטים, קומדונים ועוד. חברת ביופור מייצרת מוצרים איכותיים שונים לטיפול בעור.

מחירון מוצרי ביופור

שם המוצרתיאור המוצרמחיר
ביופור אזוקיירקרם פעיל לטיפול אינטנסיבי בעור בעייתיהתקשרי או שלחי הודעה לאבחון והצעת מחיר ללא התחייבות.
ביופור אנריץ קרם לחותלביופור אנריץ' קרם יש שלושה מוצרי קרם לחות איכותיים ועדינים ללא בישום וללא חומרי ריח ותומכים בעור לרבות העור העדין והרגישהתקשרי או שלחי הודעה לאבחון והצעת מחיר ללא התחייבות.
ביופורד דרמפילתכשיר מי פנים טיפוליים המבוסס על חומצות אלפא ובתא הידרוקסי ומרכיבים נוספים המאזנים את הפרשות השומןהתקשרי או שלחי הודעה לאבחון והצעת מחיר ללא התחייבות.
ביופור אזלייטקרם פעיל המשמש לטיפול אינטנסיבי בפצעי אקנה, מצמצם הפרשות שומן, עוזר לקילוף וניקוז יעיל של החלב (SEBUM)התקשרי או שלחי הודעה לאבחון והצעת מחיר ללא התחייבות.
ביופור רניוביופור רניו (לעור בהיר או עור כהה) הינו תכשיר לחידוש העור. ביופור רניו מטפל ביעילות בסימני הגילהתקשרי או שלחי הודעה לאבחון והצעת מחיר ללא התחייבות.
ביופור אל סבוןסבון פנים מתקדם לניקוי יסודי של העורהתקשרי או שלחי הודעה לאבחון והצעת מחיר ללא התחייבות.
ביופור גלואוקרם לחות המכיל חלקיקים מיוחדים שמעניקים זוהר לעור הפניםהתקשרי או שלחי הודעה לאבחון והצעת מחיר ללא התחייבות.
ביופור דאבל פילקרם הבהרה פעיל ביותר מותאם לכל סוגי העורהתקשרי או שלחי הודעה לאבחון והצעת מחיר ללא התחייבות.
ביופור לקטופילקרם פעיל לחידוש העור ומכיל עשרה אחוז חומצה לקטית ומרכיבים המשקמים את העורהתקשרי או שלחי הודעה לאבחון והצעת מחיר ללא התחייבות.
ביופור סרום ויטמין סיתכשיר מרוכז ופעיל עם שתי נגזרות של ויטמין Cהתקשרי או שלחי הודעה לאבחון והצעת מחיר ללא התחייבות.
ביופור קאלמינגמסכת הרגעה פעילה, משקמת ועשירההתקשרי או שלחי הודעה לאבחון והצעת מחיר ללא התחייבות.
ביופור קרם עיניים פירמינגקרם עיניים טיפולי ומקצועי, מסייע לשיפור מראה סימני הגיל באזור העינייםהתקשרי או שלחי הודעה לאבחון והצעת מחיר ללא התחייבות.
ביופור ברייטתכשיר מקלף מקצועי ופעיל, מיועד להחלקה של מרקם העור, מצמצם נקבוביות פעורות, מטפל בקומדונים ומטפל בפיגמנטציההתקשרי או שלחי הודעה לאבחון והצעת מחיר ללא התחייבות.
ביופור סקין טוןתכשיר פעיל המשמש לטיפול בפיגמנטציה ומפחית ייצור פיגמנטהתקשרי או שלחי הודעה לאבחון והצעת מחיר ללא התחייבות.
ביופור סקין אקטיבתכשיר לחות המחדש ומשקם את העור במיוחדהתקשרי או שלחי הודעה לאבחון והצעת מחיר ללא התחייבות.
ביופור סקין בראשתכשיר פילינג ומבוסס על קריסטלים זעירים. פילינג ביתי המחליק את מרקם העור ומסיר תאים מתיםהתקשרי או שלחי הודעה לאבחון והצעת מחיר ללא התחייבות.
ביופור קיורתכשיר פעיל המיועד לטיפול באקנההתקשרי או שלחי הודעה לאבחון והצעת מחיר ללא התחייבות.
ביופור פרו ליפטתכשיר סרום המחדש את העור על בסיס פפטידים פעילים, נוגדי חמצון ומרכיבים משקמיםהתקשרי או שלחי הודעה לאבחון והצעת מחיר ללא התחייבות.

התקשרי או שלחי הודעה לאבחון והצעת מחיר ללא התחייבות.

מוצרי ביופור למכירה

ביופור מוצרים – סדרת אנטי אייג'ינג

מוצרי ביופור – סדרת אנטי אייג'ינג מאפשרים לך להיראות יפה וצעירה יותר מהדור של הורייך ללא ניתוחים או זריקות. משימוש במרכיבים נכונים פעילים בלבד באופן שוטף. בחברת ביופור פותחו פתרונות המחדשים את העור ומשפרים את מרקמו ומבוססים על המרכיבים המדעיים הטובים ביותר.

ביופור מוצרים - סדרת ביו-לוג'יק

מוצרי ביופור - סדרת ביו-לוג'יק מבוססים על שיטה להתאמת קרם לחות באופן מדוייק לעורכן. במקום שנשתמש כולנו באותו הקרם, אנו משתמשות כל אחד בקרם מותאם לנו במיוחד, למצב עורנו, לתכונות העור, תנאים סביבתיים ולסדר יומכן.

ביופור מוצרים - סדרת אקנה

אקנה (הידועה גם כפצעי בגרות או בשפה עממית יותר – חצ'קונים) היא ממחלות העור המטרידות יותר לאסתטקה של הפנים. ישנן דרגות שונות של אקנה. קומדוניקה, פפולות או פפולות ופוסטולות, ציסטי, אקנה הורמונלי ועוד.

ביופור מוצרים - סדרת פיגמנטציה

פיגמנטציה או כתמי עור הם אחת התופעות השכיחות אצל נשים ישראליות. כתמי עור נובעים מגורמים שונים: חשיפה מרובה לשמש, אמצעי מניעה, גיל, אקנה, גירויים וטראומות לעור ואף משילוב של מספר גורמים ביחד.

ביופור און ליין

ניתן לבצע אבחון ביופור אונליין לעורך להתאמת תכשירים המותאימים בדיוק לעור פנייך. התקשרי למידע נוסף לטלפון שבראש הדף.

כתובת: הרב ד"ר משה אויערבך 5, כפר גנים ג פתח תקווה
מרחק נסיעה:
 • רוטשילד - 10 דקות
 • עין גנים - 15 דקות
 • כפר גנים א או ב - 1-5 דקות
 • שערייה - 15 דקות
 • הדר גנים - 15 דקות
 • רמת ורבר - 10 דקות
 • חובבי ציון - 15 דקות
 • נווה גן - 15 דקות
 • נווה עוז - 5 דקות
 • אם המושבות - 15 דקות
 • יעל רום - 15 דקות

אני ברשתות החברתיות

קוסמטיקאית בפתח תקווה לילך חזן
© כל הזכויות שמורות ללילך חזן - קוסמטיקאית בפתח תקווה. 

אין להעתיק תכנים מהאתר. 
מפת אתר
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram דילוג לתוכן