קוסמטיקאית בפתח תקווה לילך חזן

העלמת נימים בפנים בפתח תקווה

טיפול העלמת נימים בפנים

נימים בפנים (נימים שבורים), הידועים גם בשם טלנגיאקטזיה, הם כלי דם זעירים ומורחבים שיכולים להופיע על הפנים, וליצור תבנית דמויית רשת. למרות שהם בדרך כלל לא מזיקים, אנשים רבים מחפשים דרכים למזער או לבטל את הנראות שלהם מסיבות קוסמטיות. מהם הגורמים לנימים בפנים? האם הם נעלמים באופן טבעי? מהן אפשרויות הטיפול השונות הזמינות לעזור לך להשיג גוון צלול יותר?

העלמת נימים בפנים - לפני אחרי

העלמת נימים בפנים

מהם הגורמים לנימים בפנים?

 1. גנטיקה - אחד הגורמים המובילים לנימים שבורים הוא הגנטיקה. אם למשפחתך יש היסטוריה של אדמומיות בפנים או כלי דם גלויים, ייתכן שאת נוטה יותר לפתח נימים שבורים.
 2. חשיפה לשמש - חשיפה ממושכת לקרני השמש המזיקות עלולה להחליש את דפנות כלי הדם, ולהוביל להתרחבותם ולהיווצרות ורידי עכביש.
 3. רוזציאה - נשים עם רוזציאה, מצב עור כרוני המאופיין באדמומיות והסמקה, רגישות יותר לפתח נימים שבורים בפנים.
 4. הזדקנות - ככל שאנו מתבגרות, העור מאבד קולגן וגמישות, מה שהופך את כלי הדם לגלויים יותר. תהליך ההזדקנות הטבעי הזה יכול לתרום להיווצרות של נימים שבורים.
 5. טמפרטורה קיצונית - חשיפה תכופה לטמפרטורות קיצוניות, כמו מקלחות חמות או סאונות, ואחריה חשיפה פתאומית לאוויר קר, יכולה לתרום להתפתחות של נימים שבורים.

האם נימים שבורים בפנים נעלמים באופן טבעי?

לרוע המזל, נימים בפנים אינם נעלמים בדרך כלל מעצמם. בשונה ממצבי עור מסוימים שעשויים להשתפר עם הזמן, נימים בפנים דורשים לעתים קרובות טיפולים ממוקדים כדי להפחית את המראה שלהם.

שיטות הסרת נימים בפנים

 טיפולי העלמת נימים ומניעת נימים בפנים

 1. הגנה מפני השמש - השתמשי בקביעות בקרם הגנה עם מקדם הגנה גבוה כדי להגן על העור שלך מפני קרני UV מזיקות, להפחית את הסיכון לנימים בפנים.
 2. טיפוח עור עדין - הימנעי משימוש במוצרי טיפוח קשים והיי עדינה בעת ​​ניקוי הפנים כדי למנוע גירוי שעלול לתרום לנימים בפנים.
 3. בקרת טמפרטורה - שימי לב לטמפרטורות קיצוניות, והימנעי משינויים פתאומיים בין סביבות חמות וקרה.

העלמת נימים באף

בעוד שנימים שבורים בפנים יכולים להוות בעייה קוסמטית, קיימות אפשרויות טיפול שונות כדי לטפל ולהפחית את המראה שלהם. התייעצות עם קוסמטיקאית מוסמכת בעלת מכשור מתאים היא חיונית כדי לקבוע את הגישה המתאימה ביותר בהתבסס על הגודל, המיקום והגורמים הבסיסיים לנימים השבורים. בנוסף, אימוץ אמצעי מניעה יכול לתרום לשמירה על עור בריא ולמזעור הסיכון לפתח נימים חדשים.

העלמת נימים באף

הסרת נימים פתח תקווה

אם אתן מחפשות הסרת נימים בפתח תקווה על ידי קוסמטיקאית מקצועית ומוסמכת עם מכשור מקצועי וחדיש פנו אליי היום לייעוץ ללא התחייבות או לקביעת טיפול.

העלמת נימים בפנים מחירים

כמה עולה העלמת נימים בפנים?

העלמת נימים בפנים עולה 100 ש"ח לאזור - האף נחשב אזור אחד, לחי נחשבת אזור אחד (שני הלחיים שני אזורים ויעלו 200 ש"ח).

העלמת נימים תופעות לוואי

תופעות הלוואי העלולות להיגרם כתוצאה מטיפול העלמת נימים בפנים הן: יובש או גרד, אדמומיות וגלד. כל אלה אמורים לחלוף לאחר מספר ימים.

כתובת: הרב ד"ר משה אויערבך 5, כפר גנים ג פתח תקווה
מרחק נסיעה:
 • רוטשילד - 10 דקות
 • עין גנים - 15 דקות
 • כפר גנים א או ב - 1-5 דקות
 • שערייה - 15 דקות
 • הדר גנים - 15 דקות
 • רמת ורבר - 10 דקות
 • חובבי ציון - 15 דקות
 • נווה גן - 15 דקות
 • נווה עוז - 5 דקות
 • אם המושבות - 15 דקות
 • יעל רום - 15 דקות

אני ברשתות החברתיות

קוסמטיקאית בפתח תקווה לילך חזן
© כל הזכויות שמורות ללילך חזן - קוסמטיקאית בפתח תקווה. 

אין להעתיק תכנים מהאתר. 
מפת אתר
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram דילוג לתוכן