קוסמטיקאית בפתח תקווה לילך חזן

קופרוז בפנים, קופרוז באף - טיפול בקופרוז בפתח תקווה

מהו קופרוז בפנים?

קופרוז בפנים הוא מצב שכיח המשפיע על נשים רבות, ולעתים קרובות גורם לאדמומיות וכלי דם גלויים בפנים. מהם המאפיינים של עור קופרוז? מהי הטרמינולוגיה המדעית שלו? מה מבדיל עור קופרוז מרוזציאה? מהם הטיפולים השונים הזמינים להעלמת כלי הדם בפנים?

קופרוז בפנים

מי נוטות לסבול יותר מקופרוז בפנים?

נשים בעלות עור בהיר יותר או שיש במשפחתן קרובים עם קופרוז בפנים וזה עבר בתורשה. בגיל מבוגר יותר גם מופיע קופרוז בפנים אצל נשים רבות יותר מאשר אצל נשים צעירות.

מהן הסיבות להופעת קופרוז בפנים?

אבחון קופרוז בפנים כרוך בזיהוי המאפיינים המובהקים שלו, חקר טיפולים יעילים והבחנה שלו ממצבים קשורים כמו רוזציאה. עם ההתקדמות בטיפול בעור והתערבויות דרמטולוגיות, נשים עם קופרוז בפנים יכולות לבחון אפשרויות שונות לנהל ולשפר את מראה העור שלהן. התייעצות עם קוסמטיקאית מוסמכת היא חיונית לפיתוח תוכנית טיפול מותאמת אישית הנותנת מענה לחששות ספציפיים ומבטיחה את התוצאות הטובות ביותר האפשריות.

הסיבות הנפוצות ביותר להופעת קופרוז בפנים הן:

 1. תזונה לקוייה ומחזור בויטמינים חיוניים
 2. גנטיקה
 3. עור בהיר
 4. חשיפה לשמש ואלמנטים סביבתיים
 5. מחסור בחומצות אמינו
 6. בעיות במערכת העיכול
 7. חרדות ומתחים
 8. בעיות בכלי דם ונימים שבורים
 9. אלרגיות שונות

קופרוז באף

קופרוז באף מתייחס למצב עור המאופיין בהופעה של נימים וכלי דם שבורים ואדמומיות בדרך כלל בצדי האף. המצב נפוץ יותר בקרב נשים עם עור בהיר ולעיתים קרובות קשור לגורמים כמו גיל, גנטיקה והשפעות סביבתיות. קופרוז באף הוא מצב המאופיין על ידי התרחבות של כלי הדם, המוביל לאדמומיות ולמראה סמוק בצדי האף. לרוב מדובר במצב שפיר אך מתמשך שיכול להוות מקור לדאגה קוסמטית עבור נשים שנפגעו ממנו. קופרוז באף מכונה בדרך כלל נימים שבורים באף או ורידי עכביש בשל המראה הנראה כדמוי רשת, של כלי דם מורחבים על פני האף.

קופרוז באף

העלמת קופרוז באף

בעוד שקופרוז באף יכולים להוות בעייה קוסמטית, קיימות אפשרויות טיפול שונות כדי לטפל ולהפחית את המראה של הקופרוז. התייעצות עם קוסמטיקאית מוסמכת בעלת מכשור מתאים היא חיונית כדי לקבוע את הגישה המתאימה ביותר בהתבסס על הגודל, המיקום והגורמים הבסיסיים לקופרוז באף. בנוסף, אימוץ אמצעי מניעה יכול לתרום לשמירה על עור בריא ולמזעור הסיכון לפתח קופרוז חדש.

טיפול בקופרוז

הטיפול הטוב ביותר עבור בקופרוז תלוי בגורמים אינדיבידואליים, כולל חומרת התסמינים. התערבויות דרמטולוגיות כמו מחט חשמלית מומלצות בדרך כלל לטיפול בקופרוז. התקשרי אליי לייעוץ ללא התחייבות. שלחי תמונה של הקופרוז בווטסאפ ואוכל להמליץ לך על הטיפול המתאים ביותר עבורך.

טיפול העלמת קופרוז

מהם הסימנים לקופרוז בפנים?

האינדיקטורים העיקריים של קופרוז בפנים כוללים אדמומיות מתמשכת, כלי דם מורחבים (טלנגיאקטזיה), ונטייה להסמיק. תסמינים אלו נצפים לרוב על הלחיים, האף והסנטר. המונח המדעי לקופרוז בפנים הוא טלנגיאקטזיה, המתייחס להתרחבות של כלי דם קטנים בפנים (לחיים ואף בדרך כלל), הגורמת להם להיות גלויים.

מה ההבדל בין קופרוז לרוזציאה?

בעוד שקופרוז ורוזציאה חולקים קווי דמיון, הם מצבים שונים. קופרוז מתייחס ספציפית לכלי הדם הנראים לעין, בעוד שרוזציאה כרוכה במגוון רחב יותר של תסמינים, כולל אדמומיות, נפיחות, ולפעמים, פצעונים. רוזציאה כלי דם, המדגיש את אופי כלי הדם של המצב והקשר שלו עם הספקטרום הרחב יותר של רוזציאה. בעוד שעור קופרוז ורוזציאה חולקים מאפיינים משותפים, כגון אדמומיות וכלי דם גלויים, קופרוז הוא מונח ממוקד יותר המתייחס ספציפית למרכיב כלי הדם של רוזציאה. רוזציאה כוללת מגוון רחב יותר של תסמינים, מה שהופך אותה למצב עור מורכב יותר.

האם מותר לעסות עור פנים עם קופרוז?

בעוד שעיסוי פנים עדין הוא בדרך כלל בטוח לעור פנים עם קופרוז, חשוב שתהיי זהירה ותימנעי מלחץ מוגזם. עיסוי נמרץ עלול להחמיר את האדמומיות ולפגוע בכלי דם שבירים, לכן מומלץ להתייעץ עם קוסמטיקאית מוסמכתת לפני שילוב העיסוי בשגרת טיפוח העור.

מהם הגורמים לקופרוז בפנים?

 1. גנטיקה - אחד הגורמים המובילים לקופרוז הוא הגנטיקה. אם למשפחתך יש היסטוריה של אדמומיות בפנים או כלי דם גלויים, ייתכן שאת נוטה יותר לפתח קופרוז.
 2. חשיפה לשמש - חשיפה ממושכת לקרני השמש המזיקות עלולה להחליש את דפנות כלי הדם, ולהוביל להתרחבותם ולהיווצרות ורידי עכביש.
 3. רוזציאה - נשים עם רוזציאה, מצב עור כרוני המאופיין באדמומיות והסמקה, רגישות יותר לפתח קופרוז בפנים.
 4. הזדקנות - ככל שאנו מתבגרות, העור מאבד קולגן וגמישות, מה שהופך את כלי הדם לגלויים יותר. תהליך ההזדקנות הטבעי הזה יכול לתרום להיווצרות של קופרוז.
 5. טמפרטורה קיצונית - חשיפה תכופה לטמפרטורות קיצוניות, כמו מקלחות חמות או סאונות, ואחריה חשיפה פתאומית לאוויר קר, יכולה לתרום להתפתחות של קופרוז.

גורמים לקופרוז

האם קופרוז בפנים נעלם באופן טבעי?

לרוע המזל, קופרוז בפנים אינו נעלם בדרך כלל מעצמו. בשונה ממצבי עור מסוימים שעשויים להשתפר עם הזמן, קופרוז בפנים דורש לעתים קרובות טיפולים ממוקדים כדי להפחית את המראה שלו.

שיטות הסרת קופרוז בפנים

טיפולי העלמת קופרוז ומניעת קופרוז בפנים

 1. הגנה מפני השמש - השתמשי בקביעות בקרם הגנה עם מקדם הגנה גבוה כדי להגן על העור שלך מפני קרני UV מזיקות, להפחית את הסיכון לקופרוז בפנים.
 2. טיפוח עור עדין - הימנעי משימוש במוצרי טיפוח קשים והיי עדינה בעת ניקוי הפנים כדי למנוע גירוי שעלול לתרום לקופרוז בפנים.
 3. בקרת טמפרטורה - שימי לב לטמפרטורות קיצוניות, והימנעי משינויים פתאומיים בין סביבות חמות וקרה.

הסרת קופרוז פתח תקווה

אם אתן מחפשות הסרת קופרוז בפתח תקווה על ידי קוסמטיקאית מקצועית ומוסמכת עם מכשור מקצועי וחדיש פנו אליי היום לייעוץ ללא התחייבות או לקביעת טיפול. בנוסף להעלמת קופרוז וונימי דם בפנים אני מעניקה גם טיפולי פנים, אפילציה בפנים, טיפולי אקנה ועוד. השירות בקליניקה הוא לנשים בלבד, אך ניתן לפנות אונליין לייעוץ או רכישת תכשירים אם אתם סובלים מאקנה או בעיות עור אחרות.

העלמת קופרוז תופעות לוואי

תופעות הלוואי העלולות להיגרם כתוצאה מטיפול העלמת קופרוז בפנים הן:

 1. יובש
 2. גרד
 3. אדמומיות
 4. גלד

כל אלה אמורים לחלוף לאחר מספר ימים.

כתובת: הרב ד"ר משה אויערבך 5, כפר גנים ג פתח תקווה
מרחק נסיעה:
 • רוטשילד - 10 דקות
 • עין גנים - 15 דקות
 • כפר גנים א או ב - 1-5 דקות
 • שערייה - 15 דקות
 • הדר גנים - 15 דקות
 • רמת ורבר - 10 דקות
 • חובבי ציון - 15 דקות
 • נווה גן - 15 דקות
 • נווה עוז - 5 דקות
 • אם המושבות - 15 דקות
 • יעל רום - 15 דקות

אני ברשתות החברתיות

קוסמטיקאית בפתח תקווה לילך חזן
© כל הזכויות שמורות ללילך חזן - קוסמטיקאית בפתח תקווה. 

אין להעתיק תכנים מהאתר. 
מפת אתר
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram דילוג לתוכן