קוסמטיקאית בפתח תקווה לילך חזן

קרם עיניים מומלץ (מרץ 2024)

איך מורחים קרם עיניים?

כדי למרוח קרם עיניים עקבי אחר ההוראות הבאות:

 1. השתמשי בכמות קטנה בלבד ומרחי בעזרת האצבע סביב העיניים
 2. הניחי בטפיחות עדינות באזור העפעפיים התחתונים, מבלי לעסות או להספיג התכשיר נספג לבד
 3. אין צורך להגיע עד קו הריסים
 4. המתיני לספיגה מוחלטת של הקרם

כמה עולה קרם עיניים?

פני אליי בטלפון או בווטסאפ לקבלת מחיר מעודכן של קרם עיניים פירמינג של ביופור בו אני ולקוחותיי משתמשות וממליצות. משלוחים חינם על הזמנות מעל 300 ש"ח.

קרם עיניים ביופור

ביופור קרם עיניים פירמינג Biofor Firming

תיאור

ביופור קרם עיניים פירמינג (Biofor Firming) הינו קרם עיניים טיפולי ומקצועי. ביופור קרם עיניים פירמינג מסייע לשיפור מראה סימני הגיל באזור העיניים.
בנוסף, ביופור קרם עיניים פירמינג מגביר לחות בצורה משמעותית, אך ללא תחושת כבדות באזור העיניים. המרקם של ביופור קרם עיניים פירמינג הוא קל והתכשיר נספג בקלות, מותיר תחושת רעננות ועור רווי וחיוני.

ביופור קרם עיניים מחיר

צרי קשר לקבלת מחיר קרם עיניים בטלפון או בווטסאפ.

ביופור קרם עיניים פירמינג Biofor Firming - מרכיבים

 • פפטידים ביומימטיים
 • מרכיבים מתקדמים המעודדים תהליכי בנייה ומיצוק בעור
 • מרכיבי לחות יחודיים לאזור העיניים
 • חומצות שומן חיוניות

ביופור קרם עיניים פירמינג Biofor Firming - הוראות שימוש

 • השתמשי בכמות קטנה בלבד
 • הניחי בטפיחות עדינות על אזור העפעפיים התחתונים, מבלי לעסות או להספיג התכשיר נספג לבד.
 • אין צורך להגיע עד קו הריסים

ביופור קרם עיניים פירמינג Biofor Firming - יתרונות נוספים

 • ללא פארבנים
 • איננו מכיל מרכיבים מן החי
 • לא נוסה על בעלי חיים
 • פיתוח ויצור ישראלי

 

קרם עיניים אנטי אייג'ינג

קרם עיניים פירמינג הינו קרם עיניים מסדרת מוצרי אנטי אייג'ינג. קרם העיניים הוא קרם טיפולי מקצועי המשפר את מראה סימני הגיל באזור העיניים.

קרם עיניים מעולה

קרם עיניים הכי טוב

אם את מחפשת קרם עיניים מעולה אני ממליצה על קרם עיניים פירמינג. קרם עיניים הכי טוב מניסיון של שנים עם חברות הקוסמטיקה המובילות בעולם. פירמינג הוא קרם עיניים מעולה פעיל המטפל באזור העפעפיים התחתונים ומשפר מראה של קמטוטים אפרוריות ומראה עייף של העיניים.

קרם עיניים לצעירות

אם את מחפשת קרם עיניים לצעירות עם חומרים פעילים שייתן לך מראה זוהר ורענן, קרם עיניים פירמינג הוא הקרם עבורך. קרם עיניים לצעירות המכיל שילוב של פפטידים ביו-מימטיים, מרכיבים חדשניים שנועדו לשפר ולמצק את העור.

קרם עיניים מומלץ

קרם עיניים לגבר

אם אתה מחפש קרם עיניים לגבר, עשיר במרכיבי שיקום ולחות המותאמים במיוחד למאפייני הרקמה שבאזור העפעפיים התחתונים, קרם עיניים לגבר פירמינג הוא הקרם עבורך. הקרם הוא בעל חומרים פעילים ומתאים לנשים וגם לגברים. קרם עיניים פירמינג משפר בהדרגה ללא גירויים בעור, את המרקם ואת הטונוס.

קרם עיניים נגד קמטים

קרם עיניים לקמטים

קרם עיניים מומלץ נגד קמטים וקמטוטים מאפשר לך להיראות צעירה יותר ללא צורך בהזרקות או בניתוחים פלסטיים. שימוש שוטף בקרם העיניים פירמינג יעשה את העבודה של טשטוש והעלמת הקמטים.

קרם עיניים מומלץ לגיל 20

בגיל 20 בדרך כלל מצב העור הוא טוב מאוד אלא אם יש לך בעיות עור מיוחדות כמו אקנה או פיגמנטציה (כתמי עור). בגיל 20 את צריכה קרם עיניים טוב כדי להתחיל שיגרת טיפוח ולשמור את עורך במצב מצויין. טפחי את עורך תמיד ושמרי אותו במצב טוב מאוד.

קרם עיניים מומלץ לגיל 30

בסוף שנות העשרים לקראת גיל 30 מתחילה ירידה בקצב ייצור תאי העור בפנים וברמת האלסטין והקולגן בעור. דבר זה גורם לקמטוטים בעור ובאזור העיניים. מתחיל יובש בעור ולעתים אף גרד ובעיות פיגמנטציה (כתמי עור). את צריכה קרם עיניים מצויין שיסייע לעור לייצר את הקולגן החסר וישמור את העור רענן. אמצי שיגרת טיפוח יומית ושמרי על עורך במצב מצויין.

קרם עיניים מומלץ

קרם עיניים מומלץ לגיל 40

קרם עיניים מומלץ לגיל 40 מטפל בבעיות שונות המאפיינות את גיל זה. אחת הבעיות היא קמטוטים (לא קמטים עדיין). בגיל 40 מתחילה האטה בקצב ייצור התאים בעור, העור יבש ורפוי יותר ומתחילים להופיע קמטוטים. בנוסף, נשים רבות בגילאי 40 סובלות מפיגמנטציה כתוצאה מייצור מופחת של אלסטין וקולגן בעור. החדשות הטובות הן שעם התכשירים הקיימים היום ועם הקפדה על השימוש בהם ניתן לטפל בתופעות אלה. את מוזמנת לפנות אליי בווטסאפ או בטלפון לייעוץ חינם לא כל התחייבות ואשמח לעזור לך בכל בעייה קוסמטית.

קרם עיניים מומלץ לגיל 50

קרם עיניים מומלץ לגיל 50 צריך לטפל בבעיות השונות שמביא איתו גיל המעבר. בגיל המעבר נשים חוות שינויים הורמונאליים המשפיעים גם על העורבאזור העיניים. השינויים בולטים בעור בגילאי 50 הם אובדן לחות ויובש והופעת קמטים בעור. על ידי שימוש קרם עיניים מומלץ לגיל 50 ניתן להילחם בתופעות אלה. את מוזמנת לפנות אליי בווטסאפ או בטלפון לייעוץ חינם לא כל התחייבות ואשמח לעזור לך בכל בעייה קוסמטית.

קרם עיניים מומלץ לגיל 60

קרם עיניים מומלץ לגיל 60 מטפל בעיקר בתופעות המאפיינות את מצב העור של נשים בגילאי 60, כמו רגישויות ואדמומיות בעורבאזור העיניים, פיגמנטציה או כתמי עור ויובש או אובדן של לחות בעור. נשים בגילאי 60 עוברות שינויים הורמונלים וסובלות מירידה בייצור האלסטין והקולגן, דבר הגורם לעור להיראות רפוי ולהתחיל לפתח יותר קמטים. בנוסף, כתמי עור (פיגמנטציה) מתחילים להופיע אך הבשורות הטובות הן שבעזרת קרם עיניים מומלץ לגיל 60 תוכלי לטפל בבעיות השונות שהוזכרו. ישנם תכשירים מעולים שפותחו במיוחד לבעיות אלה. את מוזמנת לפנות אליי בווטסאפ או בטלפון לייעוץ חינם לא כל התחייבות ואשמח לעזור לך בכל בעייה קוסמטית.

קרם עיניים מומלץ לגיל 70

קרם עיניים מומלץ בגיל 70 הוא אחד מהקרמים הנלחמים בקמטים מסדרת אנטיאייג'ינג. קרם עיניים מומלץ בגיל 70 מאפשר לך להיראות צעירה יותר ללא צורך בניתוחים או זריקות בוטוקס. קרמים מומלצים לגילאי 70 הם קרמים נגד קמטים המחדשים ומשפרים את מרקם העור. את מוזמנת לפנות אליי בווטסאפ או בטלפון לייעוץ חינם לא כל התחייבות ואשמח לעזור לך בכל בעייה קוסמטית.

כתובת: הרב ד"ר משה אויערבך 5, כפר גנים ג פתח תקווה
מרחק נסיעה:
 • רוטשילד - 10 דקות
 • עין גנים - 15 דקות
 • כפר גנים א או ב - 1-5 דקות
 • שערייה - 15 דקות
 • הדר גנים - 15 דקות
 • רמת ורבר - 10 דקות
 • חובבי ציון - 15 דקות
 • נווה גן - 15 דקות
 • נווה עוז - 5 דקות
 • אם המושבות - 15 דקות
 • יעל רום - 15 דקות

אני ברשתות החברתיות

קוסמטיקאית בפתח תקווה לילך חזן
© כל הזכויות שמורות ללילך חזן - קוסמטיקאית בפתח תקווה. 

אין להעתיק תכנים מהאתר. 
מפת אתר
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram דילוג לתוכן